Ah... Alias pocztowy @irc.pl. I pewnie jest Ci absolutnie potrzebny? :-) Nie ma problemu. Możesz dostać go całkiem za darmo. Pod pewnymi warunkami:

  1. nie będziesz używać aliasa w celach komercyjnych
  2. nie będziesz się zapisywać na listy dyskusyjne z tego aliasa
  3. adres, na który wskazuje alias, jest w domenie .PL
  4. nie będziesz wpisywać tego aliasa w formularze
  5. (oczywiste) alias nie jest używany ani zablokowany
  6. nie będziesz zapisywać się na listy dyskusyjne z tego aliasa
  7. nie będziesz używać aliasa w celach komercyjnych

Czyż nie są proste? Dziękujemy za ich spełnienie. To znaczy tych, których nie mamy możliwości sprawdzić w momencie zakładania aliasa :-)

Alias pocztowy, jak sama nazwa wskazuje, jest tylko "przerzutką". To nie jest zwykłe konto pocztowe, z którego można ściągać pocztę. Nie oferujemy takich usług. Jeśli chcesz korzystać z aliasa, musisz mieć działającą skrzynkę pocztową.

Alias @irc.pl może mieć postać dowolnego ciągu znaków składającego się z liter od ,,a'' do ,,z'', cyfr od ,,0'' do ,,9'' oraz podkreślenia ,,_'' i myślnika ,,-''. Wielkość liter nie ma znaczenia. Nie można używać polskich liter.

Administratorzy zastrzegają sobie prawo do niezałożenia dowolnego aliasa bez podania przyczyn, prawo do skasowania dowolnego aliasa bez podania przyczyn, prawo do zabronienia dostępu do tego serwisu według dowolnego klucza. I wreszcie zastrzegają sobie prawo do wyłączenia tego serwisu. Cóż poradzić, you get what you pay for. Ale obiecują, że nie będą z tych praw (zwłaszcza ostatniego) korzystać zbyt często.

Ostatnie ostrzeżenie: jeśli założysz sobie alias pocztowy, to oznacza to, że zgadzasz się z wszystkimi powyższymi warunkami.

Jaki alias jest Twym wymarzonym:
@ irc.pl
Gdzie ten alias ma przekierowywać pocztę:

Aliasy @irc.pl działają dzięki uprzejmości administratorów, którzy użyczyli odpowiednich zasobów.